10 ایده برای طراحی کمد رویاهای شما

چیزهای کمی در این دنیا به اندازه طراحی یک کمد به طوری که سازماندهی شده باشد رضایت بخش است.طراحی کلوزت روم در شیراز نه تنها پیدا کردن یک لباس را آسان می کند، بلکه دیدن انبوه ژاکت های کاملاً تا شده و سطل های دست ساز لوازم التحریر منظم روی هم، ماری کوندو را در همه ما نمایان می کند. اما به دست آوردن انگیزه برای طراحی کمد برای سازمان می تواند سخت ترین بخش کل فرآیند باشد. اگر در حال حاضر فاقد این الهام هستید، نگاهی اجمالی به چند سیستم کمد حرفه ای سازماندهی شده می تواند تنها شروعی را که نیاز دارید ارائه دهد.

برای انگیزه دادن به شما برای انجام پروژه آخر هفته آینده،طراحی کلوزت روم در شیراز چند کمد سفارشی شگفت انگیز و نکاتی در مورد نحوه طراحی کمد گردآوری کرده ایم. برای مشاهده کمد دیواری مورد علاقه ما، ایده های طراحی کمد کوچک و طرح های کمد DIY کلیک کنید.

1 یک مکان برای کفش ایجاد کنید

کمد با جا کفشی

فضای کمد خود را با اختصاص دادن یک خانه برای همه چیزهایی که برای ذخیره کردن نیاز دارید بهینه کنید، به گونه ای که مرتب کردن آن را آسان کند و دقیقاً آنچه را که دارید ببینید. طراحی کلوزت روم در شیراز در اینجا، Maison Haven یک سیستم کمد دیواری با قفسه ای ایجاد کرد که به طور خاص به آن کفش های مناسبتی اختصاص داده شده است. نیازهای ذخیره سازی خود را در کمد خود در نظر بگیرید و ابتدا آن فضاها را اولویت بندی کنید.

2 فضا را در کمد استاندارد اضافه کنید

واحد کمد سفارشی

فقط به این دلیل که شما کمد دیواری ندارید به این معنی نیست که نمی توانید از یک سیستم سازماندهی کمد سفارشی زیبا بهره مند شوید. طراحی کلوزت روم در شیراز این کمد دیواری از راشل روزنتال اثبات می کند که حتی یک کمد دستی استاندارد نیز می تواند از یک راه حل سازمانی درجه یک ارتقاء فوری داشته باشد. در اینجا، کشوها و قفسه‌های سفارشی، فضای کمد شما را به حداکثر می‌رسانند تا فضای بیشتری به آن اضافه شود، و یک سیستم ریلی دوگانه، دو سطح ذخیره‌سازی آویزان را فراهم می‌کند.

3 اتاق ابزار خود را در نظر بگیرید

کمد لباسشویی سفارشی

یک کمد سفارشی فقط برای لباس های شما نیست. این طراحی اتاق گلی Maison Haven ثابت می کند که سازماندهی حرفه ای انبار یا اتاق ابزار شما قطعا ارزشش را دارد.طراحی کلوزت روم در شیراز چند بار پیش از اینکه چیز مورد نیاز خود را پیدا کنید، کمد جاروی خود را باز کرده اید و انبوهی از لوازم تمیز کردن را الک کرده اید؟ با سطل ها و سبدهای برچسب دار از فضای اضافی کمد خود نهایت استفاده را ببرید.

4 مکانی برای لوازم جانبی ایجاد کنید

کمد با واحد سفارشی

با این کمد خیره کننده The Tailored Life کمد خود را کاربردی تر کنید. دارای روشویی و کشوهایی است که برای قرار دادن تمام لوازم جانبی، طراحی کلوزت روم در شیراز جواهرات و آرایش شما مناسب است. یک آینه نصب شده مکانی را برای تطبیق گوشواره ها با آن لباس فراهم می کند، و فضای اضافی قفسه بندی برای همه شما مناسب است.

5 مهد کودک خود را تغییر دهید

کمد مهد کودک سفارشی

کمد اتاق خواب شما تنها مکانی نیست که می تواند از تعمیرات اساسی استفاده کند.طراحی کلوزت روم در شیراز این کمد مهد کودک شایان ستایش از Maison Haven ثابت می‌کند که با چند سبد و قفسه‌های داخلی، می‌توانید کمد را با فضای ذخیره‌سازی در اتاق کودک سفارشی کنید. در حالی که سیستم کمد مهد کودک به احتمال زیاد به اندازه کمد یک بزرگسال قوی یا پیچیده نخواهد بود، می تواند راهی عالی برای پیگیری همه چیزهایی باشد که فرزند شما دارد (و زمانی که زمان خلاص شدن از شر وسایلی است که دیگر مناسب نیستند).

6 کمد اتاق کاردستی خود را دوباره انجام دهید

کمد اتاق کاردستی

اگر عادت دارید بازی‌های رومیزی و پازل‌ها را در نزدیک‌ترین اتاقک یا کمد پرتاب کنید، این سیستم Maison Haven برای شما مناسب است. اگرچه ساده است، طراحی کلوزت روم در شیراز اما این کمد سفارشی برای کمد سالن یا اتاق خواب یدکی مناسب است. قفسه‌های اضافی فضای ذخیره‌سازی بی‌پایانی را برای صنایع دستی، بازی‌ها و موارد دیگر فراهم می‌کنند و سطل‌های برچسب‌دار پرتاب کردن اسباب‌بازی‌ها را در زمانی که از آنها استفاده نمی‌کنید آسان می‌کند.

7 از سبدها استفاده کنید

کمد مرتب با سبد

همانطور که در این کمد از Good Order DC دیده می شود، یک راه آسان برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی اضافی و مرتب نگه داشتن فضای کمد،طراحی کلوزت روم در شیراز با افزودن سبدها است. سبدها برای کالاهای تصادفی که خانه دیگری ندارند (به این فکر کنید: دستکش زمستانی، وسایل ورزشی و موارد دیگر) عالی هستند و به اندازه کافی زیبا هستند که در معرض دید قرار نگیرند.

8 نورپردازی را اضافه کنید

کمد با وسایل روشنایی بالای سر

ارزش یک چراغ روشنایی فوق العاده را دست کم نگیرید. حتی در یک کمد دیواری کوچک،طراحی کلوزت روم در شیراز چراغ‌های آویزانی مانند این Hayley Gonzales می‌تواند فضای شما را بالا ببرد و ظاهر و احساس سفارشی را به آن ببخشد. این یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک کمد لوکس بدون پول زیاد است.

9 کشوها را فراموش نکنید

کمد لباس ایستاده

اگر کمد سفارشی به زیبایی این کمد از Meghan Gallagher دارید، حتی به یک کمد هم نیاز نخواهید داشت.طراحی کلوزت روم در شیراز این قطعه نه تنها دارای فضای ذخیره سازی آویزان زیادی است، بلکه کشوهایی برای تمام لباس های تا شده شما نیز ارائه می دهد.

10 یک جدول اضافه کنید

کمد با میز

اگر فضای کافی دارید، اضافه کردن یک میز به مرکز کمد خود (همانطور که در این مورد از Hina Cheema MD دیده می شود)طراحی کلوزت روم در شیراز می تواند یک راه عالی برای اضافه کردن یک میز برای تا کردن لباس ها باشد. یک صندلی کناری نیز یک جایگزین عالی برای اضافه کردن فضایی برای سازماندهی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WelfulloutDoors.com