مهاجرت به پرتغال – گروه مهاجرتی سیتیزن شو

پیش از انجام هر کاری بهتر است اطلاعات کاملی در خصوص تمامی راههای مهاجرت به پرتغال، شرایط زندگی، مزایا و معایب این کشور آشنا شوید که در طول این یادداشت به طور کامل با آن ها آشنا شدید و در قدم بعدی میتوانید با 1 مشاور مهاجرت صحبت کرده و تمامی شرایط خود را در اختیار او قرار دهید تا بتواند تمامی رهنمود های لازم را پیش روی شما بگذارد و بهترین گزینه را برای شما گزینش کند. باید اشاره شود که شمار فراوانی از کمپانی هایی که املاک پرتغال را به متقاضیان میفروشند، تضمین مینمایند که بعد از پنج سال دوباره ملک را از خود فرد خریداری کنند. همانگونه که پیش تر به آن اشاره شده گرفتن ویزای کشور پرتغال از سفارت این کشور، در تهران امکان پذیر است.

سوالات کلیدی موکلین در مورد مهاجرت به پرتغال

بعد از دریافت ویزا میتوانید برای مهاجرت به پرتغال از طریق کار اقدام کنید. ویزای خودحمایتی کشور پرتغال یا ویزای تمکن مالی کشور پرتغال که به ویزای بازنشستگی کشور پرتغال (ویزای D7) نیز قابل اتکا است، با درخواست مستقیم وقت از vfs (گزینه retired people) برای همه اعضای خانواده (شامل همسر و فرزندان زیر هجده سال)، ارائه مدارک اصل و ترجمه و کپی به vfs به همراه پرینت وقت vfs، دریافت تماس تلفنی دعوت به مصاحبه، و انجام مصاحبه در سفارت انجام میشود. پرتقال عضو منطقه ی شنگن است که موجب می شود, investimecompany.blogspot.com دارندگان این ویزا آزادانه به 29 کشور عضو شنیگن رفت و امد کنند منطقه ی شنگن در 14ژوئن 1985 بوجود آمد که به کشورهای عضو این قابلیت را می دهد که مانند 1 ایالت واحد در سفرهای بین المللی بدون کنترل مرزی داخلی عمل کنند. تابحال پرمتقاضیترین روش برای مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایهگذاری، خرید ملک بوده است. دارنده این تایپ کارت اقامت (بعد از ویزای 4 ماهه)، در کشور پرتغال اجازه کار برای کارفرمای دیگر و تحصیل دارد. راهنمایی و تهیه مدارک ضروری با کمک خود متقاضی، قبل از مراجعه به اداره مهاجرت به پرتغال و به همین ترتیب همراهی متقاضی تا اداره مهاجرت، توسط موسسه مهاجرتی برای مراجعه جهت انجام پروسه گرفتن کارت اقامت اولیه. خرید ملک از پایه حداقل ۵۰۰ هزار یورو که محدودیتی برای نوع ملک و موقعیت آن وجود ندارد. متقاضی برای سرمایه گذاری در پرتغال نباید دارای تابعیت و تابعیت دیگر کشورهای اروپایی باشد و عدم ارتکاب جرم و جنایت در این کشور نیز از الزامات سرمایه گذاری در پرتغال می باشد. چنانچه از افراد دیگری بخواهید که این کار را برایتان انجام دهند دچار مشکل می شوید و ممکن است دیگر به شما ویزا ندهند. برای اخذ ویزای پرتغال شاید از نظر زمانی کمی در محدودیت باشید؛ بدین شکل پیشنهاد میشود زودتر اقدام نمایید.

اقامت پرتغال- ريسکها و خطرات از زبان کارشناسان

نرخ زاد و ولد در کشور پرتغال نمودار رو به رشدی ندارد و منفی بودن آن سبب دغدغه دولتمردان این کشور شده است و این موضوع بسیار مهم باعث گردیده تا راه های اخذ اقامت کشور پرتغال سهل تر از سایر کشورهای اروپایی و توسعه یافته شود و در پی آن بیشتر طریقه های اقامتی پرتغال بدون نیاز به مدرک زبان است و افراد فرصت پنج ساله برای رساندن سطح زبانشان به A1 خواهند داشت تا بتوانند درخواست پاسپورت و تابعیت این کشور را ارائه دهند. شانس اخذ ویزای کاری پرتغال برای ساکنان کشورهای خارج از اتحادیه ی اروپا مثل ایران بسیار پایین است. شایان ذکر است مخارج زندگی در سایر شهرهای کشور پرتغال به نسبت کمتر از هزینه زندگی در شهر لیسبون است و بیشترین هزینه در هر شهری به اجاره محل سکونت مربوط خواهد شد به همین پیشنهاد همیشگی گروه مهاجرتی تی ویزا مبنی بر خرید ملک به جای اجاره ملک خواهد بود و تیم ما می تواند به وسیله گروه حقوقی و اقتصادی و وکلای مهاجرتی خود شرایط گرفتن وام های بلند مدت جهت خرید ملک را برای شما هم میهنان عزیزمان فراهم نماید. یکی از روش های مطمئنی که میتوانید برای کار در پرتغال امتحان کنید، گزینش شغلی مقرون به صرفه از میان لیست مشاغل مورد نیاز پرتغال است. هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کشور پرتغال با یکدیگر متفاوت است، اما میزان متوسط حقوق ماهانه در سراسر این کشور تقریبا، یکسان و ثابت است. در خرید ملک های 280 و 350 هزار یورویی باید دقت نمود که ملکی باید خریداری شود که از لحاظ قدمت بیش از سه دهه از عمر آن گذشته باشد و احتیاج به مرمت دارد. آن ها کار خود را با دقت انجام می دهند و همواره در پاسخگویی به سوالات مهاجران کوتاهی نمی کنند. اما کشورمان از جمله کشور هایی ست که برای ورود به این کشور نیاز به مجوز ورود و اخذ ویزای پرتغالی دارد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای بازنشستگی کشور پرتغال فرم تکمیل شده درخواست ویزای بلند مدت، شهروندی با اعتبار کافی، فیش مستمری، حکم رسمی بازنشستگی، گواهی سوپیشینه و بیمه سلامت می باشد. این شرایط فرصتی است جذاب و پیشنهادی است وسوسه کننده برای تحصیل در کشور پرتغال. و در پاسخ لازم به ذکر است که در صورتیکه تسلط به زبان داشته باشید و مهارت تخصصی مورد نیاز را دارا باشید شغل نیز خواهید داشت اما برای افراد با مهارت و توانایی پایین به همان نسبت شاغل شدن سخت تر خواهد شد و محتمل است مدت زمانی بیشتری طول بکشد. برای گرفتن ویزا و اقامت پرتغال طرق گوناگونی وجود دارد که گزینش هر یک، بسته به شرایط فرد امکان دارد متفاوت باشد؛ این تفاوت شامل مدت زمان دريافت اقامت دائم این کشور نیز می باشد. به طور مثال برای این که بتوانید به برخی مدارک دسترسی داشته باشید، محتمل است برای چندین ساعت در صف های طولانی بایستید. کشور خوش آب و هوای پرتغال از قدیمی ترین کشورهای اروپایی است که طی چندین سال اخیر مورد توجه تعداد فراوانی از مهاجران قرار گرفته.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WelfulloutDoors.com